Prapa te të gjitha raportet Id: 5146

***

Raportuar ne kategorinë Ujëra të zeza nga Fidan Hamdiu ne 09:51, Pre 17 maj 2019

Eshte prishur kapaku i kanalizinit.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose