Prapa te të gjitha raportet Id: 5160

Mbeturina

Raportuar në kategorinë Mbeturina nga anonim në 11:37, e martë 21 maj 2019

Kërkoj nga Komuna e Fushë Kosovës,se un paguaj rregullisht pagesat e mbeturinave andaj le të vijnë ti marrin mbeturinat nga kompania e pastrimit

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • * Janë larguar mbeturinat për të cilat keni raportuar. Ju faleminderit për kontributin tuaj!

    Postuar ne menyre anonime ne 12:58, e hënë 26 gusht 2019

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose