Prapa te të gjitha raportet Id: 5243

***

Raportuar në kategorinë Mbeturina nga anonim në 14:02, e shtunë 8 qershor 2019

**kryetar Burim Berisha qeto kantat e berllogut ne rrugen Fazli Grajqevci kan nise me ece jane dale ne rruge , ndreqe . Perndryshe na bon me dyshu se sguxon me ndiku sepse lejet e ndertimit te banesave i ke lshu me ryshfet dhe tash pronaret e banesave bojn qka dojne . Edhe pak qato kanta dalin ne Rrugen Nene Tereza .

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • *

    Postuar nga Driton Gani Nimani ne 14:19, e shtunë 8 qershor 2019

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose