Prapa te të gjitha raportet Id: 5265

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 18:49, e hënë 17 qershor 2019

* Ne rrugen Deshmori, ne Miradi te Eperme eshte kjo grope ne rruge

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose