Prapa te të gjitha raportet Id: 5266

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 18:49, e hënë 17 qershor 2019

*Ne rrugen " Deshmori"ne Miradi te Eperme eshte kjo grope ne rruge

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose