Prapa te të gjitha raportet Id: 5267

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 18:49, e hënë 17 qershor 2019

*Ne rrugen " Deshmori" ne Miradi te Eperme eshte kjo grope ne rruge, kerkojm nga komuna ta rregulloje kete grope, ngase paraqet rrezik edhe per banoret qe levizin ne kete rruge.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose