Prapa te të gjitha raportet Id: 5380

***

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 09:50, e martë 23 korrik 2019

*Rruga ne fush kosov afer komunes nuk o e asfalltuar ket rrug rrezohen fmija ka raste qe behen edhe per spital shpresoj se do eshihni ket rrug dhe do ebeni nje zgjidhje kerkesa kena ba po sjun mar para sysh.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose