Prapa te të gjitha raportet Id: 5383

***

Raportuar në kategorinë Ndriçim publik nga anonim në 18:58, e martë 23 korrik 2019

Ne rrugen Presheva jon 3 shtyla me ndriqim Publik qe nuk funksionojn.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • E ndreqne. Flm Komunes. 👍

    Postuar nga Fatijon Elian Aliu ne 18:28, e shtunë 26 tetor 2019

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose