Prapa te të gjitha raportet Id: 5384

***

Raportuar në kategorinë Ndriçim publik nga anonim në 19:01, e martë 23 korrik 2019

Ne rrugen Vllezerit Majaci ka koh qe nuk ka

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • E ndreqne. Flm Komunes 👍

    Postuar nga Fatijon Elian Aliu ne 18:29, e shtunë 26 tetor 2019

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose