Prapa te të gjitha raportet Id: 5437

Mbeturina

Raportuar në kategorinë Mbeturina nga anonim në 17:45, Pre 9 gusht 2019

*gjendje katastrofike dhe tmerruse ne varrezat e komunes Se gjilanit

Fotot flasin vet

Per Ma shum ju lutem kontaktoni ne E-Mail Ose Facebook timin

Flm

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose