Prapa te të gjitha raportet Id: 5467

Ujëra të zeza

Raportuar në kategorinë Ujëra të zeza nga anonim në 19:22, Die 25 gusht 2019

Ktu ne foto jane publikuar ujerat e zeza te cilat jane bllokuar dhe kan dalur jasht siperfaqes se tokes permbajn ere shum te keqe qe njeriu nuk munde njeriu te kaloj rrugen Ju faleminderit per mirkuptim.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • *

    Postuar nga Koordinatori-Viti (Komuna e Vitisë) ne 12:35, Pre 13 shtator 2019
    Moderated by Komuna e Vitisë at 15:50, Pre 13 shtator 2019

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose