Prapa te të gjitha raportet Id: 5630

***

Raportuar në kategorinë Ndriçim publik nga anonim në 20:30, H�n 28 tetor 2019

**Pershemdetje ndriqimi publik ka 2-3 jav qe jan vendos te reja dhe ka 1 jav qe vetem 1 dhezet gjat nates te tjerat jan te fikura

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose