Prapa te të gjitha raportet Id: 5819

Mbeturina

Raportuar në kategorinë Mbeturina nga anonim në 15:16, e premte 31 janar 2020

* deponi e mbeturinave, eshte deponia e dyte brenda lagjes

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose