Prapa te të gjitha raportet Id: 5859

Mbeturina

Raportuar në kategorinë Mbeturina nga anonim në 14:38, e diel 23 shkurt 2020

Grumbull i mbeturinave, ne afro ures së Muzeqinës

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose