Prapa te të gjitha raportet Id: 5860

Shenja e rrugës

Raportuar në kategorinë Shenja e rrugës nga anonim në 14:43, e diel 23 shkurt 2020

Mungese e emertimit te rruges!

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose