Prapa te të gjitha raportet Id: 5899

Mbeturina

Raportuar në kategorinë Mbeturina nga anonim në 15:20, e shtunë 21 mars 2020

Fshati Kopiliq i Eperm, mbeturina te hedhura pa kontroll, ftoj komunen e Skënderajt te marr masa.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose