Prapa te të gjitha raportet Id: 5900

Mbeturina

Raportuar në kategorinë Mbeturina nga anonim në 13:01, e martë 24 mars 2020

Pershendetje Jam nje banor nga lagjia Dardania 2 Prizren rruga Bajram Thaqi mbrapa spahia petrol.E kam nje ankes ne lidhje me nje Person qe I hudh mbetjet e fabrikes se tij afer shtepis sime, ato kundermojn, erë gome dhe jan te rezikshem per Shendetin .ju lutem te merni masa. Personi anonim.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose