Prapa te të gjitha raportet Id: 5903

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 16:21, e enjte 2 prill 2020

*

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose