Prapa te të gjitha raportet Id: 5924

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 11:34, M�r 22 prill 2020

Pershedetje te nderuar,

Kjo eshte gjendja e rruges Azem Shkreli tek zona kadastrale Livadhet e Arapit ne qytetin e Gjilanit. Rruga nuk eshte e asfaltuar dhe per gjendjen e saj, fotot flasin vete. Fotot jane bere me 21 Prill 2020. Tani ne dime se jemi ne kohe pandemie mirpo po shohim se disa punime publike po realizohen si p.sh lagja Porodin, pastaj lagjet ne zonen Dardania I, gje qe eshte shume mire. Edhe ne si banore te ketij qyteti kishim pas deshire qe te shohim dicka te tille te ndodh edhe ne lagjen tone. Faleminderit dhe shendet!

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • Nuk ka patur fare nderhyrje....

    Postuar nga Emri juaj ne 16:50, Sht 23 janar 2021

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose