Prapa te të gjitha raportet Id: 5954

Mbeturina

Raportuar në kategorinë Mbeturina nga anonim në 11:07, e diel 10 maj 2020

**Në lagjën ton ska asni kantë ose kosh per mbeturina te gjitha jan larguar dhe jan derguar afro 150 metra larg ktu jetojn me qindra banor dhe nuk kemi mundsi qdo dit te shkojm 200 metra per një bërllog nese mundeni mja perciell kët gjë komunes tonë qe të sjell kontonjer apo diqka.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose