Prapa te të gjitha raportet Id: 5997

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 14:12, e mërkurë 27 maj 2020

*I lutem organit pergjegjes qe ta rregulloj ket problem sepse mund te kete pasoje tek ndonje femije i cili mund te bie ne kete grope!

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose