Prapa te të gjitha raportet Id: 6016

Tjera

Raportuar ne menyre anonime te 13:58, e martë 2 qershor 2020

**Zgjerim i lokalit i ndertuar me blloka.Ndertime jo te ligjshme( ashtu mendoj).

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose