Prapa te të gjitha raportet Id: 6017

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 14:12, e martë 2 qershor 2020

*Kjo rrug gjendet ne veterrnik afer Bau Marketit lagja Qendresa.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose