Prapa te të gjitha raportet Id: 6019

Ujëra të zeza

Raportuar në kategorinë Ujëra të zeza nga anonim në 15:55, e martë 2 qershor 2020

**në rrugën bill klinton, bl1 h4, podrumi i ndërtesës është i mbushur me ujë për më shumë se 20 vite. Ska kush e rregullon deri sot. Nëse mundeni me rregullu me 1 click mirë, që jo doknu.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose