Prapa te të gjitha raportet Id: 6073

***

Raportuar në kategorinë Mbeturina nga anonim në 13:31, e enjte 25 qershor 2020

**Kjo pjese qe po shihet ne foto eshte e sterngarkuar me mbeturina edhe kundermon , hudhen mbeturina nga persona te pandergjegjshem qe nuk jan te ksaj zone , gjithashtu kto mbeturina jan shum afer shkolles dhe fare prane QKMF ne Bresalc.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose