Prapa te të gjitha raportet Id: 6080

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 16:30, e diel 28 qershor 2020

Pershendetje te nderuar, ju shfaqim nje shqetesim ku ne Hajvali tek parcelat ne fjal ku i shifni ne MAPS kemi nje grop ku duhet te jet rrugë dhe ne nuk po mundemi te kyqemi ne rrugen tonë ku e kemi lënë rrugë edhe ne kataster.Ju lutemi te na ndihmoni ne mbulimin e ksaj gope ku derdhen ujrat e zeza. Ju faleminderit dhe shpresojm ne intervenimin tuaj sa me shpejt

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose