Prapa te të gjitha raportet Id: 6085

***

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 09:52, e mërkurë 1 korrik 2020

*Rruga Nënë tereza fushë kosovë te komuna e vjetër

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose