Prapa te të gjitha raportet Id: 6087

Mbeturina

Raportuar në kategorinë Mbeturina nga anonim në 15:26, e mërkurë 1 korrik 2020

Pergjdo dit hudhen mbeturina inerte sa per te zaptu utrinat kto mbeturina inerte jan rreth rruge asnjeher komuna nuk ka marr ndonje aksion per pastrimin e tyre sepaku ti detyrojn qe kto mbeturina inerte ti rrafshojn .foto e tret a kthes dhe 1meter larg rruge jan stubat e betonit po ne foyo nuk vrehen nga bari

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose