Prapa te të gjitha raportet Id: 6088

***

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 19:31, e mërkurë 1 korrik 2020

*Rruga "Bashkim Ramabaja" Hajvali, Prishtine

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose