Prapa te të gjitha raportet Id: 6093

Trotuar i dëmtuar

Raportuar në kategorinë Trotuar i dëmtuar nga anonim në 12:17, e premte 3 korrik 2020

*mes lokalit e trotuarit e ka ber si Tunnel a ka marr leje ne prish gjelbrimin e me betont!!!

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose