Prapa te të gjitha raportet Id: 6094

Tjera

Raportuar ne menyre anonime te 20:58, e premte 3 korrik 2020

Rr.Isa Demaj, Peje (ne qender tek Meridian). Rrezik per kembesoret sepse automjetet qarkullojne me shpejtesi shume te madhe pasi qe rruga eshte e drejte. Duhet te vendosen policet e shtrire.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose