Prapa te të gjitha raportet Id: 6124

Ujëra të zeza

Raportuar në kategorinë Ujëra të zeza nga anonim në 07:12, e hënë 10 gusht 2020

Sa here qe ka reshje te shiut siq po shihet gjendja ne foto esht katastrof kume ba shume here kerkesa ne komunen e shtimes per rregullmin e kanalzimit edhe askush nuk ka ardh me kqyr sa here ka reshje te shiut uje kalon mbi siperfaqe.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose