Prapa te të gjitha raportet Id: 6232

Mbeturina

Raportuar në kategorinë Mbeturina nga anonim në 08:37, e mërkurë 28 tetor 2020

*Shtrati i mbushur me mbeturina

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose