Prapa te të gjitha raportet Id: 6234

Tjera

Raportuar ne menyre anonime te 18:17, e enjte 29 tetor 2020

Puset e hapur në parkun e lodrave

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • Rruga 28 Nentori afër Fellinit

    Postuar nga Emri juaj ne 19:30, e enjte 29 tetor 2020

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose