Prapa te të gjitha raportet Id: 6257

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 14:28, H�n 30 n�ntor 2020

Keshtu pra duket rruga Bekim Fehmiu ne Ferizaj. Te cilen rruge sot e 4 muaj nuk po arrijne te rregullojne komunaret bashke me kompanine pergjegjese. Para 4 muajve kan fillu punen duke marre edhe zhavorin, te cilin e kan pagu vetkontribuesit e lagjes te kesaj rruge. Dhe pas plot ankesave ne drejtorin e urbanizmit, ata (komunaret) te vetmen gjē qe bejne, eshte vetem sigurimi i numrit te punkrytesit. Kur ne thirrim numrin e punekryresin "Bageri Company" ata per 4 muaj kan te njejtin arsyetim qe shume shpejte do ta rregullojne dhe ja ku jemi ne boren e pare qe ka rene dje.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • Kategoria u ndryshua nga 'Tjera' në 'Gropë n'rrugë'

    Postuar nga Ndreqe ne 14:37, e enjte 14 janar 2021

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose