Prapa te të gjitha raportet Id: 6392

Ndriçim publik

Raportuar në kategorinë Ndriçim publik nga anonim në 10:32, Mar 11 maj 2021

Drita te kjo shtylle nuk punon qe nje muaj Flm

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • Ju lutem nese ka mundesi te rregullohet drita ende nuk e keni rregullu

    Postuar nga Emri juaj ne 06:51, M�r 26 maj 2021

  • *Ju lutem a ka mundesi te rregullohet nji herbe e mire si duhet kjo drite,

    Postuar nga Emri juaj ne 06:54, H�n 14 qershor 2021

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose