Prapa te të gjitha raportet Id: 6399

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 09:40, e hënë 17 maj 2021

*Tranziti qe kalon ne godanc deri te pishat larte eshte ne gjendje te mjerushme, nevoitet intervenim sa me shpejt sepse eshte shume e qarkullueshme rruga poashtu veres behet edhe me keq shaku i pluhurit!

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose