Prapa te të gjitha raportet Id: 6414

Trotuar i dëmtuar

Raportuar në kategorinë Trotuar i dëmtuar nga anonim në 13:49, e enjte 27 maj 2021

**pa trotuar

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose