Prapa te të gjitha raportet Id: 6427

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 16:57, e hënë 7 qershor 2021

Rruga e demtuar , shkakton deme te veturat e banoreve te kesaj lagjeje , rruga esht demtuar per vendosje e disa gypave nen te por ka kalur me shume se 1 muaj edhe ende nuk esht rregulluar

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose