Prapa te të gjitha raportet Id: 6442

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 16:35, Die 20 qershor 2021

Ju lutem te rregullohet rruga e demtuar, pasi qe eshte duke penguar shume banoret e kesaj ane. Gjithashtu edhe shoferet e automjeteve.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose