Prapa te të gjitha raportet Id: 6467

Tjera

Raportuar ne menyre anonime te 20:27, e martë 13 korrik 2021

*Ne kete lagje sipas adreses Rr.Kenan Halimi Suhareke mungon uji i pijshem qe nga muaji Prill/Maj i ketij viti. Sistemi i ujesjellesit eshte i instaluar mirpo uj nuk ka.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose