Prapa te të gjitha raportet Id: 6470

Mbeturina

Raportuar në kategorinë Mbeturina nga anonim në 05:33, e shtunë 17 korrik 2021

*Gjendje e mjerueshme nga mbeturinat ne Ferizaj kete mengjes por edhe cdo dite tjeter. Rrezikohemi seriozisht nga ndonje nga ndonje epidemi. JU LUTEMI SENSIBILIZONI OPINIONIN

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose