Prapa te të gjitha raportet Id: 6501

Shenja e rrugës

Raportuar në kategorinë Shenja e rrugës nga anonim në 08:42, e mërkurë 25 gusht 2021

*Mungojn shenjat nè rrugen Rrust Kabashi . Po ashtu Mungon Shenja e Cila tregon Drejtimin per Autostrad prej rruges te Tranziti i vjeter Tash u BA Gati një vit Qe Mungon shenja e Autostrades

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose