Prapa te të gjitha raportet Id: 6505

Tjera

Raportuar ne menyre anonime te 10:21, e enjte 26 gusht 2021

*Kem nevoj për polic te shtrir ne këtë rrugë pasi vozisin shum shpejt këtu e gjith lagjja jem pro policëve te shtrit. ju kisha lutur qe te dilni ne teren dhe te pyesni cilindo qytetar qe banon në ate lagje dhe tregon se me qfar shpejtesie kalojn makinat ketu

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose