Prapa te të gjitha raportet Id: 6506

Shenja e rrugës

Raportuar ne kategorinë Shenja e rrugës nga sylejman bytyqi ne 08:15, e enjte 26 gusht 2021

*mungon Shenja e Autodtrades Te rruga e Teanziti i vjeter

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose