Prapa te të gjitha raportet Id: 6508

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 08:26, e hënë 30 gusht 2021

*qe 8 vjet.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose