Prapa te të gjitha raportet Id: 6511

Gropë n'rrugë

Raportuar ne kategorinë Gropë n'rrugë nga sylejman bytyqi ne 08:47, e martë 31 gusht 2021

*Grop e shktit pa kapak rrezik per këmbesoret Në rrugen enver Hadri.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose