Prapa te të gjitha raportet Id: 6512

Gropë n'rrugë

Raportuar ne kategorinë Gropë n'rrugë nga sylejman bytyqi ne 17:27, e mërkurë 1 shtator 2021

*ne rrugen halil gashi nuk po kryhen punet

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose