Prapa te të gjitha raportet Id: 6519

Ndriçim publik

Raportuar në kategorinë Ndriçim publik nga anonim në 13:59, e premte 10 shtator 2021

Jam Vedat Shala banor i rruges Pjeter Loshi tatimpagues i rregullt, rruga jone nuk posedon ndriçim me shume se 1 vit dhe eshte shume rrezik per femijet tan pasi qe kjo rruge pasi qe eshte shtruar me kubeza eshte shume e frekuentushme dhe vozisin me shpejtesi te madhe ne erresire, kemi dorezuar edhe kerkese me shkrim ne KKPZ! Ju lutem te na ndihmoni

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • Eshte terr extrem ktu

    Postuar nga Emri juaj ne 08:59, e hënë 27 shtator 2021

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose