Prapa te të gjitha raportet Id: 6524

Ndriçim publik

Raportuar në kategorinë Ndriçim publik nga anonim në 07:25, e hënë 13 shtator 2021

Nje drite ne fund te rruges nuk po punon

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose